Wynajem długoterminowy Poznań - Piątkowo / Winogrady
16990
post-template-default,single,single-post,postid-16990,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Wynajem długoterminowy dla pracowników Poznań – Piątkowo / Winogrady

Wynajem długoterminowy dla pracowników Poznań – Piątkowo / Winogrady

Dla tych z Państwa, którzy szukają mieszkań dla pracowników, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Od teraz zatrudnianie osób spoza Poznania nie musi wcale stanowić przeszkody. Dysponujemy licznymi, wygodnymi i komfortowo urządzonymi lokalami, przeznaczonymi na wynajem pracowniczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją i kontaktu.

Wynajem długoterminowy Poznań – Piątkowo / Winogrady – umeblowane pokoje w przystępnej cenie

Wielu pracodawców zobowiązanych jest do zapewnienia swoim pracownikom odpowiedniego miejsca – szczególnie gdy jest to zlecenie terminowe. Jeśli dotyczy to również Państwa, to nasza oferta z pewnością wzbudzi Państwa zainteresowanie. Proponujemy kwatery pracownicze w komfortowych i przestronnych pokojach, znajdujących się w nowoczesnych budynkach. Kwatery na wynajem dla pracowników to najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Pracodawca ma pewność, że jego podwładni znajdują się w jednym miejscu, z kolei pracownicy nie muszą obawiać się nieznajomością miasta. Znacznie łatwiej jest nauczyć się jego topografii w większym gronie.

Wyposażenie lokalu – Kwatery pracownicze Poznań – Piątkowo / Winogrady

Każdy lokal pracowniczy wyposażony jest w telewizor i szybki internet, co uprzyjemni czas spędzony z dala od domu, a także ułatwi im kontakt z rodziną. Oferowane pokoje są kilkuosobowe, jednakże każdy lokator może liczyć na swoją przestrzeń i zachowanie intymności. Mimo tego, że kwatery pracownicze obejmują kilka miejsc w jednym budynku i pokoju, nie odczuwa się nieudogodnień związanych ze współdzieleniem mieszkania. Samodzielne przygotowywanie posiłków nie powinno stanowić problemu ze względu na przestronną kuchnię. Kwatery pracownicze w Poznaniu położone są w korzystnej lokalizacji, która – mimo bliskości centrum – jest spokojna i cicha, co sprzyja wypoczynkowi po pracy. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych sprawia, że kwatery pracownicze w Poznaniu będą prawdziwą gratką dla lubiących aktywną formę wypoczynku. Niedaleko znajdują się również historyczne forty oferujące liczne atrakcje, jeśli chodzi o sposób spędzania wolnego czasu. Istnieje możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta.