Stancje robotnicze Poznań Winogrady - KwateryPoznan.eu
17042
post-template-default,single,single-post,postid-17042,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Stancje robotnicze Poznań Winogrady

Stancje robotnicze Poznań Winogrady

Stancje robotnicze w Poznaniu to doskonała propozycja dla wszystkich przyjezdnych szukających zatrudnienia na terenie stolicy Wielkopolski. Właśnie tutaj prężnie rozwija się rynek pracy otwarty na przyszłych pracowników. Wielu z nich potrzebuje zaledwie tymczasowego zakwaterowania i dla nich wynajem mieszkania bezpośrednio od właściciela czy biura nieruchomości okazuje się nieopłacalny. Rozwiązaniem są stancje robotnicze, w których można zamieszkać zarówno na krótszy, jak i dłuższy termin (od miesiąca do roku).

Stancje robotnicze Poznań Winogrady – wyposażenie

Nasze stancje robotnicze zlokalizowane są w spokojnej, bezpiecznej dzielnicy cieszącej się prestiżem, przy ulicy Żołnierzy Lenino. W szeregowcu znajduje się 11 pokoi od 2 do 6-osobowych. Każdy z nich jest przestronny i ułatwia zachowanie prywatności. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców, wyposażyliśmy je w wygodne łóżka, ale także zadbaliśmy o rozrywkę. W sypialniach znajdują się telewizory, a budynek obejmuje Wi-Fi. Na wyposażeniu pokoi jest również kufer o wymiarach 90×200 cm, gdzie można przechowywać pościel czy rzeczy osobiste. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym są niezwykle pojemne i przydatne.

Dla wygody mieszkańców

Zadbaliśmy o pełną swobodę, oddając do dyspozycji kuchnię oraz dwa aneksy kuchenne wyposażone w 4 kuchenki mikrofalowe, 5 czajników elektrycznych i 3 lodówki. Oprócz tego stancje robotnicze posiadają 6 WC, 6 pryszniców oraz 10 umywalek. Mieszkańcy mogą również korzystać z przydomowego ogrodu o powierzchni 100m² oraz grilla.

Lokalizacja – Poznań Winogrady

Stancje robotnicze zlokalizowane są przy ulicy Żołnierzy Lenino – w spokojnej dzielnicy słynącej z bezpieczeństwa i prestiżu. Dojazd do centrum Poznania jest ułatwiony. Podróż komunikacją miejską zajmuje 20 minut, a samochodem 10. Niedaleko szeregowca znajdują się przystanki, z których odjeżdżają autobusy do różnych części miasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również tereny zielone – Cytadela oraz starorzecze Warty, gdzie można aktywnie spędzać czas lub oddawać się relaksowi. Obok domu można również znaleźć supermarkety takie jak Biedronka i Tesco, a od pobliskiego sklepu spożywczego dzieli 10 m.