Stancje robotnicze Poznań Piątkowo - KwateryPoznan.eu
17040
post-template-default,single,single-post,postid-17040,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Stancje robotnicze Poznań Piątkowo

Stancje robotnicze Poznań Piątkowo

Poznań jest jednym z miast, które przyciągają najwięcej przyjezdnych poszukujących zatrudnienia. Właśnie tutaj prężnie rozwija się rynek pracy oferujący wiele możliwości rozwoju nie tylko mieszkańcom stolicy Wielkopolski, ale również tym spoza województwa. W związku z tym powstaje również zapotrzebowanie na stancje robotnicze, w których można znaleźć tymczasowe lub dłuższe zakwaterowanie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na wynajmie (stancje robotnicze są znacznie tańsze, a przy tym równie komfortowe).

Dogodna lokalizacja stancji robotniczych Poznań Piątkowo

Przy ulicy Żołnierzy Lenino mieści się szeregowiec po generalnym remoncie, posiadający 11 pokoi przeznaczonych dla pracowników spoza Poznania. Przestronne pomieszczenia ułatwiają zachowanie prywatności, niezależnie od tego, jaka jest liczba zakwaterowanych osób. Na wyposażeniu znajdują się wygodne łóżka, skrzynka na przechowywanie przedmiotów (pościeli czy rzeczy osobistych, jak buty, ubrania), telewizor i nowoczesne, solidne meble. Zadbaliśmy o to, aby stancje robotnicze jak najdokładniej przypominały mieszkania, dlatego każde z pomieszczeń jest przytulne i estetyczne. Goście nie muszą zabierać własnej pościeli – zapewniamy ją każdemu przyszłemu mieszkańcowi.

Wyposażenie stancji robotniczych

Współdzielenie mieszkania zwykle generuje problemy związane z kolejką do łazienki. My temu zapobiegliśmy. W obiekcie znajduje się 6 WC i 6 pryszniców, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na swoją kolej. Z racji tego, że w szeregowcu może mieszkać wiele osób, przygotowaliśmy kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz 2 aneksy kuchenne na piętrach – znajdują się tam 2 płyty ceramiczne, 4 kuchenki mikrofalowe, 5 czajników elektrycznych, 3 pojemne lodówki oraz wszystkie niezbędne naczynia. Mieszkańcy mogą również korzystać z dostępnej stancji robotniczej pralki.

Blisko przyrody – Poznań Piątkowo

Szeregowiec zlokalizowany jest w spokojnej, bezpiecznej dzielnicy przy ulicy Żołnierzy Lenino w bliskiej odległości od supermarketów oraz mniejszych sklepów, gdzie można zaopatrzyć się w niezbędne produkty spożywcze czy chemię gospodarczą. Na terenie stancji robotniczej znajduje się ogród przeznaczony do wypoczynku, ale mieszkańcy szeregowca mają również niedaleko do sąsiednich terenów zielonych – Cytadeli czy terenów nadwarciańskich.