Stancje pracownicze Poznań Winogrady - KwateryPoznan.eu
17038
post-template-default,single,single-post,postid-17038,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Stancje pracownicze Poznań Winogrady

Stancje pracownicze Poznań Winogrady

Poznań przyciąga coraz więcej przyjezdnych, zarówno z różnych rejonów Polski, jak i spoza jej granic. W związku z migracją pojawia się coraz więcej stancji pracowniczych, które można tymczasowo wynająć na czas pobytu w stolicy Wielkopolski. Często to właśnie pracodawcy dbają o zakwaterowanie swoich podwładnych, wybierając stancje pracownicze zlokalizowane w bliskiej odległości od zakładu pracy. Nasza propozycja jest szczególnie korzystna ze względu na umiejscowienie domków szeregowych – znajdują się blisko przystanków, z których odjeżdżają autobusy w różne części Poznania. Ponadto okolica jest spokojna i bezpieczna oraz cieszy się wysokim prestiżem. Wynajmując takie stancje pracownicze, dbamy również o wizerunek firmy. Udowadniamy, że zależy nam na wygodzie pracowników, co ociepla wizerunek przedsiębiorcy.

Wyposażenie stancji pracowniczych – Poznań Winogrady

Stancje pracownicze w domkach szeregowych to nowoczesne mieszkania wyposażone w 6 toalet, 6 pryszniców i 10 umywalek. W kuchni znajdują się 4 kuchenki mikrofalowe, 5 czajników elektrycznych oraz 3 lodówki, które ułatwiają korzystanie z tego pomieszczenia. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka i pojemny kufer na pościel. Można go również wykorzystać do innych celów – np. przechowywania ubrań, butów czy innych rzeczy osobistych. Przestronne pokoje ułatwiają zachowanie prywatności, niezależnie od tego, ile osób będzie w nich zakwaterowanych.

Wygoda mieszkańców w Poznaniu

Budynek jest po generalnym remoncie, a jego wnętrze utrzymane jest w nowoczesnym stylu. Estetyczne i funkcjonalne meble zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów. Pokoje są również wyposażone w telewizor, a obiekt objęty jest Wi-Fi. Stałe połączenie z internetem znacznie ułatwia mieszkańcom kontaktowanie się z rodziną.

Lokalizacja – Poznań Winogrady

Na terenie domków szeregowych znajduje się również ogród, w którym można wypoczywać. Bliskość terenów zielonych ułatwia również aktywny wypoczynek. Rower, bieganie czy jazda na rolkach? Cytadela jest idealnym miejscem, gdzie można podejmować różnego rodzaju aktywność fizyczną, a sąsiedztwo sklepów (zarówno niewielkich, jak i marketów) sprawia, że mieszkanie w tej okolicy jest niezwykle komfortowe.