Stancje pracownicze Poznań Piątkowo - KwateryPoznan.eu
17036
post-template-default,single,single-post,postid-17036,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Stancje pracownicze Poznań Piątkowo

Stancje pracownicze Poznań Piątkowo

Poznań jest jednym z miast, w którym wielu przyjezdnych szuka etatu. Właśnie tutaj rynek pracy stwarza wiele możliwości rozwoju oraz zarobkowania na wysokim poziomie. Stolica Wielkopolski przyciąga nie tylko ludzi z różnych stron Polski, ale także z zagranicy. Zatrudniając pracowników spoza Poznania, trzeba liczyć się z koniecznością ich zakwaterowania. Najlepszym rozwiązaniem będą stancje pracownicze dostosowane do potrzeb ich mieszkańców. Jest to nie tylko opłacalne pod względem finansów, ale również wygodne dla mieszkańców. Funkcjonalne mieszkania sprawiają, że można poczuć się w nich wyjątkowo komfortowo.

Stancje pracownicze Poznań Piątkowo – pokoje

Wynajmując miejsce w pokoju kilkuosobowym, najczęściej pojawia się problem z pomieszczeniem przedmiotów. Przestronne pokoje, które oddajemy pod wynajem, ułatwiają zagospodarowanie przestrzeni. Każdy z lokatorów może swobodnie przechowywać rzeczy osobiste i nie odbija się to na ogólnej estetyce. Pod łóżkami mieszczą się pojemne kufry, w których można przechowywać zarówno pościel, jak i ubrania czy inne gadżety. Wystrój pomieszczeń utrzymany jest w nowoczesnym stylu, co sprawia, że przebywanie w nich jest przyjemne.

Dogodności dla mieszkańców w Poznaniu

Z doświadczenia wiemy, że jednym z największych problemów wynikających ze współdzielenia mieszkania jest… kolejka do łazienki. Nierzadko okazuje się, że kilka osób chce skorzystać z ubikacji lub prysznica w tym samym czasie. To wymusza na niektórych wcześniejsze wstawanie czy układanie grafiku korzystania z toalety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wygody lokatorów, zaprojektowaliśmy 6 WC i tyle samo pryszniców, a dodatkowo 10 umywalek. Kuchnia również jest profesjonalnie urządzona – znajdują się w niej 4 kuchenki mikrofalowe, 5 czajników oraz 3 lodówki. Stancje pracownicze są niezwykle funkcjonalne – każdy swobodnie może korzystać ze wszystkich urządzeń, w tym z telewizora oraz internetu – zapewniamy stałe łącze.

Dogodna lokalizacja – Poznań Piątkowo

Lokalizacja nie jest przypadkowa. Stancje pracownicze w domkach szeregowych znajdują się w spokojnej, bezpiecznej dzielnicy, która cieszy się prestiżem. Właśnie tutaj można znaleźć wytchnienie. Do dyspozycji lokatorów jest również przydomowy ogród, który umila spędzanie wolnego czasu przy grillu. Dogodne usytuowanie stancji pracowniczych ułatwia również komunikację z innymi częściami miasta. Z pobliskich przystanków odjeżdża wiele autobusów.