Pokoje pracownicze Poznań - Piątkowo / Winogrady
16992
post-template-default,single,single-post,postid-16992,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pokoje pracownicze Poznań – Piątkowo / Winogrady

Pokoje pracownicze Poznań – Piątkowo / Winogrady

Jesteś pracodawcą i chcesz wynająć pokoje o podwyższonym standardzie? Zależy Ci na tym, aby pomóc znaleźć pracownikom lokum na czas trwania projektu czy zlecenia? Nasza oferta to coś, czego szukasz. Specjalizujemy się w zapewnianiu noclegów pracowniczych w nowoczesnych i komfortowych wnętrzach – tak, aby każdy mógł poczuć się jak w domu.

Pokoje pracownicze Poznań – Piątkowo / Winogrady – dobra cena za wysoki standard

Mamy do zaoferowania umeblowane, w pełni wyposażone lokale, przeznaczone na wynajem pracowniczy. Nowoczesne standardy sprawiają, że pokoje pracownicze spełniają wszelkie wymagania. Przestronne, kilkuosobowe pokoje urządzone są z gustem, a panujące w nich warunki są idealne do wypoczynku. Choć pokoje współdzielone są z kilkoma innymi osobami, łatwo jest o prywatność. Zapewnia ją przemyślane umeblowanie. Jednocześnie każdy pracownik nie będzie czuł się samotny. Jeśli zależy Ci na wygodzie Twoich pracowników i chcesz, by czas po pracy spędzali w przyjemnej, domowej atmosferze, nasza oferta przeznaczona jest dla Ciebie. Proponujemy pokoje pracownicze w atrakcyjnej cenie i w dogodnej lokalizacji. Znajdują się one w domach, spełniających najwyższe standardy, w cichej i bezpiecznej okolicy. Dojazd do centrum nie zajmuje jednak dużo czasu ze względu na dostępność pobliskich połączeń komunikacyjnych. Odległość od centrum jest na tyle niewielka, że umożliwia również podróż rowerem. Pokoje pracownicze zlokalizowane są blisko parków oraz historycznych fortów – to jedna z alternatyw spędzania wolnego czasu na powietrzu. W bliskim sąsiedztwie mieszczą się także sklepy oraz centrum handlowe. Wszystkie oferowane przez nas pokoje pracownicze wyposażone są w telewizor i szybki internet, co nie jest bez znaczenia dla lokatorów. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu, zaznajomienia ze szczegółami naszej oferty.