Dom dla pracowników Poznań - Piątkowo / Winogrady
16980
post-template-default,single,single-post,postid-16980,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Dom dla pracowników Poznań – Piątkowo / Winogrady

Dom dla pracowników Poznań – Piątkowo / Winogrady

Jesteś pracodawcą i szukasz lokalu mieszkalnego dla swoich pracowników w Poznaniu? A może przyjechałeś do tego miasta na własną rękę w celach zarobkowych i nie chcesz przepłacać za tymczasowe mieszkanie? Nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Dostosujemy ją do Twoich oczekiwań i zagwarantujemy wysoki standard w połączeniu z atrakcyjną ceną. To najlepsze rozwiązanie także dla tych, którzy nie mają czasu na oglądanie mieszkań pod wynajem. Dom dla pracowników załatwia się niemal od ręki.

Dom dla pracowników Poznań – Piątkowo / Winogrady – doskonała lokalizacja i przyjazna atmosfera

Oferowane przez nas pokoje położone są w lokalizacji, która umożliwia szybkie dotarcie do ważnych obiektów miasta, a także do jego centrum i tras wylotowych z Poznania. Podróż do pracy nie stanowi więc żadnego problemu. Największym atutem jest bliskie sąsiedztwo parków, które dają możliwość aktywnego wypoczynku. Dom dla pracowników znajduje się w niedalekiej odległości od sklepów oraz centrum handlowego, a także innych punktów, takich jak przychodnie, apteki czy poczta.

Upragniony spokój – Dom dla pracowników Poznań – Piątkowo / Winogrady

Jednocześnie lokal pozbawiony jest wielkomiejskiego gwaru i można w nim efektywnie wypocząć po trudach pracy. Tutaj zrelaksujesz się i nabierzesz sił do dalszego funkcjonowania. Oferowany przez nas dom dla pracowników to miejsce, w którym panuje spokój i bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby lokatorzy mogli czuć się swobodnie. Mimo że pokoje są kilkuosobowe, urządzono je w taki sposób, że każdy mieszkaniec dysponuje własną przestrzenią, przeznaczoną tylko dla siebie i może zachować niezbędną prywatność. Pokoje są przestronne i wyróżniają się wysoką użytkowością. Dom dla pracowników w Poznaniu zadowoli nawet najbardziej wymagających, dzięki komfortowym, umeblowanym i nowoczesnym pokojom, wyposażonym w telewizor i szybki internet. Pełne umeblowanie sprawia, że do mieszkania możesz wprowadzić się z dnia na dzień, bez obaw, że zostaniesz zmuszony do kupna kanapy, szafek czy stołu. To wszystko znajdziesz na miejscu, wystarczy tylko rozpakować się i cieszyć urokami nowego miejsca.